Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

ZÁKLADNÍ  ŠKOLA  HOSTOUŇ ‚ OKRES KLADNO

ŠKOLNÍ PROJEKTY

    PROJEKTY PROJEKTYšššš       ŠKOLNÍ PROJEKTY  ŠARCHIV PROJEKTŮ 1. ročník  Ochrana přírody - rostlin a živočichů. Jak se chováme k přírodě, aby byla čistá, zdravá a krásná. 2. ročník   Les - naše bohatství. Životní prostor a společenstvo lesa - co v lese můžeme vidět, slyšet, pozorovat. Příběhy  lesa 4. a 5. ročník    Celoroční projektová témataVl, Př, Vv, Čt, HvFormou četby, vyhledávání informací, dramatizace a výtvarného provedení se budeme během celého školního roku podrobněji věnovat různým tematickým okruhům k doplnění učiva.( Písmo / Kniha  / Pravěk / Středověk / Smysly / Malíři  / Husitské boje / Jak se co dělá / Ornamenty… )                                                  a jiná témata, která nás během roku budou zajímat . 3., 4., 5. ročníkMáme rádi zvířátka Celý školní rok se budeme věnovat zvířátkům.Naučíme se druhy živočichů, seznámíme se s jejich přirozeným společenstvem.Budeme vyhledávat naučné informace, číst pohádky, vyprávět příběhy, popisovat zvířata.Během procházek do přírody budeme pozorovat jejich pohyb a výskyt.Zjistíme jak o živočichy pečovat, jak jim pomáhat a hlavně chránit .Na konci školního roku se za zvířátky podíváme do ZOO ZÁJEZD  na výukový program. ŠKOLNÍ PROJEKTY 2018 / 2019

1. ročník 

Ochrana přírody - rostlin a živočichů.

                         Jak se chováme k přírodě, aby byla čistá, zdravá a krásná.

 

2. ročník

  Les - naše bohatství.

Životní prostor a společenstvo lesa - co v lese můžeme vidět, slyšet, pozorovat.

Příběhy  lesa

 

4. a 5. ročník   

Celoroční projektová témata

Vl, Př, Vv, Čt, Hv

Formou četby, vyhledávání informací, dramatizace a výtvarného provedení se budeme během celého školního roku podrobněji věnovat různým tematickým okruhům k doplnění učiva.

( Písmo / Kniha  / Pravěk / Středověk / Smysly / Malíři  / Husitské boje / Jak se co dělá / Ornamenty a jiná témata, která nás během roku budou zajímat) .

 

3., 4., 5. ročník

Máme rádi zvířátka

Celý školní rok se budeme věnovat zvířátkům.

Naučíme se druhy živočichů, seznámíme se s jejich přirozeným společenstvem.

Budeme vyhledávat naučné informace, číst pohádky, vyprávět příběhy, popisovat zvířata.

Během procházek do přírody budeme pozorovat jejich pohyb a výskyt.

Zjistíme jak o živočichy pečovat, jak jim pomáhat a hlavně chránit .

Na konci školního roku se za zvířátky podíváme do ZOO ZÁJEZD  na výukový program.

 

 

 

 

 

 

TOPlist